11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

گوشی های بی سیم اپل – معروف به AirPods – از زمان انتشار تاکنون بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است. برخی از دلایل محبوبیت AirPods این است که در هنگام گوش دادن به صدا بدون سیم ، بسیار راحت است ، به سرعت با دستگاه ها جفت می شود و با آن تماس های تلفنی کاملاً شفاف به نظر می رسند.

برای جفت کردن AirPods با آیفون ، کافی است کیس شارژ را باز کنید ، دکمه تنظیم پشت جعبه شارژ را فشار داده و پس از درخواست از “اتصال” ضربه بزنید (مطمئن شوید بلوتوث روشن است). هنگامی که AirPods را به دستگاه مرتبط با دستگاه iCloud خود متصل کنید ، سایر دستگاه های متصل به آن مانند iPad ، iPod ، Mac و Apple Watch به طور خودکار شناسایی می شود.

جفت شدن بدون درز بین AirPods و دستگاه های اپل با تراشه جدید Apple W1 امکان پذیر است. تراشه W1 اپل بی سیم کارآمد برای اتصال بهتر ، بهبود صدا و مدیریت عمر باتری تولید می کند. در حالی که جفت شدن AirPods با دستگاه Apple شما بسیار ساده است ، تعدادی از ویژگی های ظریف دیگر نیز وجود دارد که AirPods را حتی بیشتر مفید می کند. در اینجا 11 نکته و ترفند AirPods وجود دارد که باید درباره آنها بدانید:

 • درک چراغ های وضعیت در مورد شارژ AirPods

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

در داخل کیف شارژ ، یک چراغ وضعیت وجود دارد که در فاصله بین AirPod های شما قرار دارد. و اگر AirPods در مورد شما باشد ، چراغ وضعیت شارژ AirPods شما را نشان می دهد. در غیر این صورت ، چراغ وضعیت پرونده را نشان می دهد.

هر رنگ وضعیت خاصی را نشان می دهد. مخفف Green به معنی شارژ است که کمتر از یک بار شارژ کامل باقی می ماند. اگر نور سفید چشمک می زند ، AirPods شما آماده راه اندازی با دستگاه است. و اگر چراغ چشمک می زند ، ممکن است مجبور شوید AirPods خود را دوباره تنظیم کنید.

 • AirPods را با دستگاه های غیر اپل جفت کنید

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

دکمه کوچک پشت قاب شارژ برای جفت شدن AirPods با دستگاه های غیر اپل نیز استفاده می شود. برای اتصال AirPods به دستگاهی که قبلاً آن را جفت نکرده اید ، هدفون های بی سیم را دوباره در کیس قرار دهید و درب آن را باز نگه دارید. سپس درب را باز کنید و دکمه مورد را فشار دهید تا چراغ سفید شروع به چشمک زدن کند. از آنجا ، AirPods باید در تنظیمات بلوتوث دستگاهی که می خواهید آن را با آن جفت کنید ، ظاهر شود. AirPods از ویژگی هایی مانند قطع خودکار اتصال پس از بیرون آوردن هدفون یا ضربه زدن مضاعف در صورت جفت شدن با دستگاه غیر اپل پشتیبانی نمی کند.

 • نام AirPod های خود را تغییر دهید

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

به طور پیش فرض ، نام AirPods شما “(Your Name’s) AirPods” خواهد بود. اما با رفتن به تنظیمات بلوتوث می توانید نام را تغییر دهید. از طریق دستگاه iOS ، کافی است برنامه تنظیمات> بلوتوث> نماد آبی “i” را در کنار AirPods در بخش “My Devices” باز کنید. سپس روی “Name” ضربه بزنید تا تغییر کند.

 • در اطراف دستورات دو ضربه بزنید / تشخیص خودکار گوش را در iOS روشن یا خاموش کنید

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

روشی برای تنظیم عملکردهای دوبار ضربه زدن در AirPods و خاموش کردن تشخیص خودکار گوش از تنظیمات AirPods iPhone وجود دارد. وقتی به برنامه تنظیمات> بلوتوث> نماد آبی “i” در کنار AirPods در بخش “دستگاه های من” می روید ، بخشی وجود دارد به نام “دوبار ضربه بزنید روی AirPod”. از آن بخش ، راهی برای تنظیم عملکردهای دو ضربه سریع AirPod سمت چپ و AirPod راست وجود دارد. برای فعال کردن سیری (“Siri”) ، پخش / مکث صدا (“پخش / مکث”) ، تغییر مسیر به آهنگ بعدی (“آهنگ بعدی”) ، رفتن به آهنگ قبلی (“قبلی ردیابی “) یا غیرفعال کردن ویژگی دو ضربه سریع (” خاموش “).

در این منطقه ، ضامن خودکار تشخیص گوش را نیز مشاهده خواهید کرد. این ویژگی هنگامی که در گوش شما قرار می گیرد به طور خودکار مسیر صوتی را از دستگاه های متصل به AirPods منتقل می کند. هنگامی که آن را خاموش می کنید ، باید به صورت دستی به AirPods متصل شوید.

 • با استفاده از یک AirPod در مصرف باتری صرفه جویی کنید

AirPods با یک بار شارژ 5 ساعت قابل استفاده است اگر نیاز به صرفه جویی در مصرف باتری دارید ، می توانید از یک AirPod برای گوش دادن به موسیقی یا برقراری تماس تلفنی در حالی که دیگری شارژ می شود استفاده کنید و بین هر یک جابجا شوید.

همانطور که AirPod های چپ و راست را از گوش خود خارج می کنید ، به طور خودکار دوباره متصل می شود. و اپل AirPods را به گونه ای طراحی کرده است که حتی در صورت استفاده از تنها یک گوشی ، گوشی های راست و چپ استریو را خواهید شنید.

 • میکروفن را فقط روی AirPod چپ یا راست خود تنظیم کنید

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

در برنامه تنظیمات> بلوتوث> نماد آبی “i” در کنار AirPods در بخش “دستگاه های من” ، گزینه ای وجود دارد که می گوید “میکروفون”. میکروفون موجود در AirPod در سمت چپ و راست می تواند برای تماس های تلفنی استفاده شود و با Siri تعامل داشته باشد. میکروفون به طور پیش فرض روی “تغییر خودکار AirPods” تنظیم شده است تا هر یک از AirPod ها بتوانند به عنوان میکروفون عمل کنند. اگر تصمیم دارید فقط از یک AirPod استفاده کنید ، آن یکی میکروفون خواهد بود. اما می توانید میکروفن را روی “Always Left AirPod” یا “Always Right AirPod” تنظیم کنید. اگر یکی از آن گزینه ها را انتخاب کنید ، AirPod میکروفون خواهد بود حتی اگر آن را از گوش خود بردارید یا دوباره آن را در کیف قرار دهید.

 • بررسی کنید که چقدر باتری در AirPods و کیف باقی مانده است

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

چند روش برای بررسی میزان دوام باتری در هر AirPod و قاب شارژ وجود دارد. یکی از سریع ترین راه ها برای بررسی میزان باتری، باتری خود را روی هر یک از AirPods یا قاب شارژ ، قرار دادن AirPods در قاب شارژ و درب آن را در کنار iPhone نگه دارید. باید یک پنجره بازشو ظاهر شود که نشان می دهد شما چه مقدار باتری برای هر AirPod و کیف شارژ باقی مانده اید.

روش دیگر برای بررسی دوام باتری AirPods شما ، کشیدن انگشت به پایین مرکز اعلانات از بالای دستگاه iOS است. سپس برای دیدن نمای امروز ، صفحه را به سمت راست بکشید و به سمت ویجت Battery بروید. ابزارک Battery راهی است برای دیدن میزان باتری موجود در هر یک از دستگاه های جانبی اپل مانند iPhone ، Apple Watch و AirPods.

همچنین می توانید از طریق Apple Watch عمر باتری AirPods خود را بررسی کنید. این کار با کشیدن انگشت کنترل مرکز کنترل از صفحه اصلی و ضربه زدن روی نماد باتری هنگامی که AirPods از جعبه شارژ خارج می شوند ، انجام می شود.

و می توانید از سیری در مورد وضعیت باتری AirPods خود سوال کنید. در iPhone خود ، سعی کنید Siri را فعال کنید و بگویید “چه مقدار باتری برای AirPod های من باقی مانده است؟” یا می توانید به راحتی بگویید “باتری AirPods”.

 • AirPods را به Mac متصل کنید / تشخیص خودکار گوش را در Mac روشن یا خاموش کنید

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

وقتی AirPods را به Mac وصل می کنید ، با کلیک روی نماد Volume در نوار منو می توانید به راحتی خروجی را تغییر دهید. شاید لازم باشد AirPods خود را با ضربه زدن روی نماد بلوتوث یا باز کردن منوی بلوتوث در تنظیمات سیستم به Mac خود وصل کنید. همچنین می توانید با رفتن به تنظیمات سیستم> بلوتوث> AirPods> گزینه ها ، تنظیمات تشخیص دو گوش راست ، دو ضربه چپ ، میکروفون و تشخیص خودکار گوش را برای Mac سفارشی کنید.

 • AirPod های خود را اگر از دست می دهید پیدا کنید

11 نکته و ترفند AirPods که باید درباره آنها بدانید

هنگامی که اپل در ابتدا AirPods را اعلام کرد ، منتقدان بر این باور بودند که از بین رفتن گوشواره ها آسان است. با این حال ، بازرسان پس از پوشیدن AirPods به سرعت متوجه شدند که احتمال افتادن آن از گوش شما کم است. اما اگر اتفاقی AirPods خود را گم کنید ، می توانید از “Find My iPhone” برای یافتن آن استفاده کنید. “Find My iPhone” را می توان به صورت یک برنامه در App Store یا iCloud.com یافت.

 • موسیقی و تماس تلفنی را با یک دوست به اشتراک بگذارید

یکی از نکات فروش که اپل در یک کمپین تبلیغاتی ویدیویی نوامبر-دسامبر 2017 برای AirPods تبلیغ کرد ، امکان اشتراک موسیقی با یک دوست است. اگر اتفاقی با AirPods تماس تلفنی برقرار می کنید ، فقط یک AirPod می تواند همزمان به عنوان میکروفون فعال باشد. با این حال ، دو نفر می توانند با یک مجموعه AirPods در تماس مکالمه کنند. و همانطور که قبلا ذکر شد ، شما می توانید AirPod را به عنوان میکروفون تنظیم کنید.

 • سیستم عامل AirPods خود را به روز نگه دارید

وقتی AirPods را در کیف شارژ نزدیک آیفون همگام سازی نگه دارید ، سیستم عامل باید به طور خودکار هر زمان که موجود باشد به روز شود. این کار ساده تر از نیاز به به روزرسانی سیستم عامل AirPods به صورت دستی است.

راهی وجود دارد که بفهمید AirPods از چه نسخه سیستم عامل استفاده می کند. این را می توان با اتصال AirPods به iPhone و سپس رفتن به برنامه Settings> General> About> AirPods دریافت. و برای شروع به روزرسانی سیستم عامل ، شما فقط باید AirPods را در قسمت شارژ قرار دهید ، قاب را باز نگه دارید تا بتوانید منوی ماندگاری باتری را که در iPhone ظاهر می شود ببینید و سپس قاب را ببندید. اگر به روزرسانی میان افزار وجود دارد ، باید در عرض 30 دقیقه به طور خودکار نصب شود. به نظر می رسد اپل هر چند ماه یک بار نسخه جدید سیستم عامل را منتشر می کند.